ПІДБЕРІТЬ НОВИЙ КОЛІР ДЛЯ СТІН ВДАЛО

Отримайте 3-4-5 готових зразків заколорованої фарби, нанесені на МДФ панелі, які можна прикласти до різних поверхонь, в різний час доби і при різному освітленні

Послуга "Замовлення зразків"

З готовими зразками фарби вам буде зрозуміло підходять ці відтінки для вашого інтерєру або ні. У вас дома колір може змінюватися в залежності від типу та інтенсивності освітлення, кольору оточуючих предметів і розміру кімнати. Перш ніж замовити великий об'єм фарби на всю площу кімнати, ви будете впевнені, що колір не перетвориться з теплого бежевого в персиковий.

Економія часу

Не виходячи з дому, кафе, офісу, без походів по магазинам і маркетам, обирайте потрібний колір і замовляйте онлайн. Нанесені зразки фарби ми доставимо кур'єром в місце, куди вам зручно — на роботу в офіс, на дачу, в салон краси або торговий центр.

100% попадання в колір / Нанесення

Вам не потрібно самостійно наносити фарбу - за Вас це зроблять наші спеціалсти, саме тому Вам не треба купувати валики, ДВП і наносити фарбу, а отримуєте вже готовий зразок. Ми самостійно колоруємо фарбу машинним методом, завдяки чому, ви отримуєте саме ті відтінки, які обрали. Враховуйте, що маленький зразок кольору на екрані монітора не завжди дає повне уявлення про його насиченість і ступінь яскравості.

4 кроки до вдало підібраного кольору

1

Вибір кольору

Ви обиратєте один або декілька кольорів із палітри запропонованих кольорів за катологом NCS (Natural Colour System®). Радимо брати мінімум 3 кольори, адже відтінок, який сподобався на екрані, не завжди сподобається в кімнаті на стіні.

2

Підтвердження замовлення

Менеджер зателефонує вам для підтвердження замовлення, повідомить ціну і надасть додаткову інформацію щодо доставки, оплати і технічних характеристик фарби.

3

Виготовлення зразків

Наші спеціалісти самостійно наносят фарбу дотримуючись технології, щоб максимально передати колір

4

Доставка

Готові зразки доставить кур’єр Нової пошти за адресою, яку ви вкажете.

Silk Touch 7
Silk Touch 7

Отримані зразки кольору — макет вашої пофарбованої стіни. Прикладайте їх до всіх чотирьох стін, дивіться як колір змінюється при різному освітленні і в різний час доби. Перевірте чи поєднується колір фарби з кольором підлоги або оббивкою дивану. Через 3 тижні, коли покриття набуде максимальні захисні властивості, ви можете забруднити зразки і перевірити як миється фарба.

ВАРТІСТЬ ОДНОГО ЗРАЗКА ВІД 100 ГРН

*вартість залежить від обраного кольору

*розмір зразка 40х50 сантиметрів

Silk Touch 7
Silk Touch 7

  Silk Touch 7
  Матова латексна інтер"єрна фарба Silk Touch 3 Maxima

  Оберіть колір (всього 875 кольорів)

  Silk Touch 7
  Шовковисто-матова латексна інтер"єрна фарба Silk Touch 7 Maxima

  Оберіть колір (всього 896 кольорів)

  Silk Touch 7
  Напівматова латексна інтер"єрна фарба Silk Touch 20 Maxima

  Оберіть колір (всього 848 кольорів)

  Silk Touch 7
  Напівглянцева латексна інтер"єрна фарба Silk Touch 40 Maxima

  Оберіть колір (всього 848 кольорів)