Редизайн лінійок алкідної продукції

Services

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur.

content

Редизайн лінійок алкідної продукції

Поставили собі за мету зробити упаковку нашої продукції більш привабливою для споживача – провели редизайн для асортиментних лінійок алкідної продукції торгових марок «Farbex» та «DekART». Нові упаковки повинні були передавати суть продукції, яскраво виділятися на полицях в торгово-роздрібних точках, привертати увагу споживачів і викликати позитивні емоції. В кінці року змінили зовнішній вигляд упаковки алкідної продукції торгової марки «Delfi».

Лакофарбова продукція компанії починає реалізовуватися через Сумський регіональний відділ продажів, який обслуговував Сумську, Чернігівську, Полтавську області.

Поставили собі за мету зробити упаковку нашої продукції більш привабливою для споживача – провели редизайн для асортиментних лінійок алкідної продукції торгових марок «Farbex» та «DekART». Нові упаковки повинні були передавати суть продукції, яскраво виділятися на полицях в торгово-роздрібних точках, привертати увагу споживачів і викликати позитивні емоції. В кінці року змінили зовнішній вигляд упаковки алкідної продукції…

3 Грудня 2019

Редизайн лінійок алкідної продукції