Паркетний лак

Натуральна паркетна дошка використовується в різних сучасних інтер’єрах. Її застосовують у якості покриття для підлоги або для оздоблення стін. Але не потрібно забувати про те, що натуральне дерево не любить вологи та прямих сонячних променів. Захистити та подовжити термін служби паркету можна за допомогою лаку. Паркетний лак створює міцне прозоре покриття, яке виконує декілька функцій:
  • захищає від вологи та забруднень – лак для паркету не дає проникати воді та бруду в деревину;
  • захищає від механічних пошкоджень;
  • естетичну – лак робить деревину більш виразніше.
Паркетний лак стійкий до недовготривалої дії спирту. Під його впливом лак не змінює ні зовнішнього вигляду, ні кольору. Ми випускаємо паркетний лак з різним ступенем блиску: матовий, глянцевий, шовковисто-матовий, напівматовий. У залежності від зв’язуючого, паркетний лак буває різних видів:
  • акриловий
  • поліуретан-акриловий
  • алкідний;
  • поліуретан-алкідний.
Лак для паркету на акриловій основі швидко висихає та не має різкого  запаху. Ці характеристики роблять його популярним. Також акрилова основа створює більш міцне покриття, на відміну від алкідної. У свою чергу алкідний лак має більш виражений запах. Він висихає довше, але завдяки цільовим добавкам є лаки, які висихають за 4 години. Ціна на паркетний лак залежить від зв’язуючого. Акриловий, поліуретан-акриловий дорожче,  на відмінну від алкідного чи поліуретан-алкідного. Придбати паркетний лак ви можете онлайн в інтернет-магазині Farbex чи в будівельних мережах: Епіцентр, Леруа Мерлен, Нова Лінія та 33 м2.

Поради

Як вибрати лак для дерева для внутрішніх і зовнішніх робіт: види лаків

Лак для дерева  –  це одночасно захист деревини і збереження її природної краси. Дерево вразливий матеріал. Шкідники, дія вологи, перепади температур – все це несе негативний вплив і без захисного покриття деревина швидко втрачає естетичну привабливість і цілісність основи. Хоча …

Які бувають лаки для дерева

Дерево – це той будівельний матеріал, застосування якого можна побачити практично на кожному кроці. Із дерева будують домівки, паркани, роблять меблі та використовують для оздоблення та декору інтер’єра. Завдяки своїй природній красі, унікальній структурі дерево дуже красивий та екологічний матеріал. …