Гумова фарба для стін

Гумова фарба для стін


Поява гумової фарби докорінно змінила сприйняття споживачів про властивості і застосування фарби. Вона за короткий час завоювала любов споживачів своєю універсальністю і характеристиками. І хоч гумова фарба підходить для різних типів поверхні, у цій статті пропонуємо детальніше розглянути, чому варто обирати гумову фарбу для стін.

Особливості універсальної гумової фарби Rubber Paint Farbex

Для тих, хто ще жодного разу не працював з гумовою фарбою, виникає логічне питання, чому вона так називається. Свою назву фарба отримала не тому, що у її складі є гума, а завдяки створенню еластичного покриття. Дійсно, гумове покриття можна згортати і згинати в різні боки і під різними кутами, при цьому вона не потріскається і не зіпсується, а збереже  свій первісний вигляд. Іншими словами гумова фарба може розтягуватися і стискатися разом з поверхнею, на яку вона нанесена, не розриваючись і не розколюючись. Також вона заповнює наявні тріщини і запобігає появі нових.

Одна з головних переваг – це стійкість до вологи. Завдяки цьому фарба дозволяє захистити стіни від грибка і плісняви, що робить її гарним варіантом для приміщень з підвищеною вологістю. А стійкість до миття дозволяє легко очищати поверхню від пилу та бруду навіть за допомогою миючих засобів і не боятися, що покриття пошкодиться, зіпсується колір чи текстура.

Формула Rubber Paint дозволяє створювати матову поверхню. З продуктом легко працювати. Гумова фарба є безпечною у використанні, немає запаху та сохне не більше 2 годин.

Зазвичай інтер’єрна фарба не продається у готових кольорах, у той час як універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbeх налічує 15 готових відтінків. Якщо серед наявних кольорів нічого не сподобалося, можна обрати потрібний відтінок за каталогами NCS та RAL та інших і заколорувати. А враховуючи, що гумова фарба має високу стійкість до УФ-променів, можна сміливо обирати яскраві і насичені кольори і бути впевненим, що стіни якнайдовше збережуть оригінальний колір і не потьмяніють.

Маючи гарну адгезію до багатьох поверхонь, наносити фарбу можна на бетон, метал, дерево, цеглу, шифер, гіпс як всередині приміщення, так і на зовні.

Крім цього Rubber Paint відрізняється своєю довговічність і зберігає еластичність протягом багатьох років. А це економить час і гроші.

Підготовка стін

Фарбування не може починатися без підготовки поверхні. Детально про це можна прочитати у нашій статті Підготовка стін перед фарбуванням.

Що стосується нанесення гумової фарби, то підготовка різних поверхонь може відрізнятися.

Мінеральні поверхні

Поверхню перед нанесенням фарби очистити від пилу та обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Farbex.
Поверхню, уражену мохом, цвіллю, грибками рекомендується попередньо зачистити і обробити антисептичним засобом Farbex.

Фанера, ДВП, ДСП, ЦСП, дерево

Поверхня повинна бути чистою і сухою, ретельно очищеною від неміцних покриттів, пилу, бруду, масляних, жирових та інших забруднень. Для знищення та запобігання появи грибка, цвілі, гниття поверхню обробити антисептичним засобом Farbex. Раніше не оброблені дерев’яні поверхні заґрунтувати деревозахисною акриловою ґрунтовкою Maxima.

Шпалери

Фарбувати можна лише після повного висихання шпалер. Мінімальний строк, який повинен пройти від поклейки шпалер до їх фарбування – 24 години, оптимальний проміжок – 2-3 дні.

Для фарбування шпалер використовуються в основному валик та фарборозпилювач, для важкодоступних місць – пензель. Максимально рівномірне покриття досягається за допомогою фарборозпилювача. Для того щоб при фарбуванні валиком не утворювались бульбашки повітря, бажано використовувати овчинні або велюрові валики з середнім ворсом.

Поверхні, покриті алкідними або масляними фарбами 

Поверхні, раніше пофарбовані масляними або алкідними фарбами, зашліфувати до матового стану, промити слабким розчином миючого засобу, ретельно промити водою і висушити.

Фарбування стін універсальною гумовою фарбою Rubber Paint Farbex

Перед нанесенням ретельно перемішайте фарбу. Варто взяти до уваги, що гумова фарба готова до застосування і не потребує розрідження. За необхідності дозволяється розбавити водою, але не більше 5% від ваги фарби. Для того аби уникнути відмінностей у відтінках кольорів, рекомендуємо використовувати продукцію однієї партії. Якщо продукція з різних партій, то перед початком роботи змішайте її разом.

Наносити фарбу необхідно в 2-3 шари за температури від +10 ºС до +30 ºС і відносної вологості повітря не більше 80%. Витрата фарби на один шар покриття складає від 100 г/м2 до 200 г/м2, залежно від способу нанесення і поглинальної здатності поверхні.

Наносити кожен наступний шар можна лише після повного висихання попереднього. Час висихання одного шару фарби не більше 2 годин.

Наносити гумову фарбу можна пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Щоб очистити інструмент після роботи, його достатньо ретельно промити водою.

Зберігати універсальну гумову фарбу Rubber Paint Farbex за температури від +5 °С до +35 °С. Термін придатності 24 місяці з дати виробництва.

Гумова фарба в  інтер’єрі

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex графіт (≈ RAL 7024).

Офісне приміщення компанії Expert Matras м. Дніпро

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex чорний (≈ RAL 9004) і жовтий (≈ RAL 1021).

Академія боксу м. Київ.

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex синій (≈ RAL 5005), червоний (≈ RAL 3020).

Virtus-Sport, м. Суми

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex білий,  сірий (≈ RAL 7046),  зелений(≈ RAL 6005)

Квітковий магазин м. Київ

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex білий, синій (≈ RAL 5005), коричневий (≈ RAL 8017), жовтий (≈ RAL 1021), чорний (≈ RAL 9004), червоний (≈ RAL 3020), світло-зелений (≈ RAL 6018)

Галактика Спорт м. Краматорськ

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex зелена 3010 G80Y, сірий (≈ RAL 7046), чорний (≈ RAL 9004)

Львівська галерея мистецтв

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbex сірий (≈ RAL 7046)

Wolf Service м. Київ

Гумова фарба – це ідеальний варіант, щоб зберегти своє житло в ідеальному стані на багато років. Вона захищає стіни від зовнішніх факторів та інших пошкоджень і робить їх стійкими і надійними.Поширені запитання

Гумова фарба Rubber Paint Farbeх  готова до застосування і не потребує розрідження, але за необхідності дозволяється розбавити водою (не більше 5% від ваги фарби).  Перед нанесенням ретельно перемішайте фарбу. Наносити Rubber Paint Farbeх необхідно в 2-3 шари за температури від +10 ºС до +30 ºС і відносної вологості повітря не більше 80%. ерший шар є основним. Після фарбування першим шаром необхідно перевірити чи не залишилося пропусків, нефарбованих торців чи кутів. Наступний шар наносити лише після повного висихання попереднього. Фінішний шар дозволить надати покриттю однорідність, покращить захисний та декоративний ефект.

Наносити фарбу можна пензлем, валиком або фарборозпилювачем.

Універсальна гумова фарба Rubber Paint Farbeх налічує 15 готових відтінків: білий, жовтий, яскраво-блакитний,  синій, червоний, помаранчевий, бежевий, світло-зелений, зелений, сірий, коричневий, вишневий, червоно-коричневий, графіт, чорний та жовто-коричневий.

Також можна обрати потрібний відтінок за каталогами NCS та RAL та інших і заколорувати.

Час висихання універсальної фарби Rubber Paint Farbeх не більше 2 годин.


07.03.2023