Як легко пофарбувати стелю?

Як легко пофарбувати стелю?

Слід запам’ятати, що фарбування приміщення водно-дисперсійними фарбами слід починати із стель.

Роботи виконуємо в наступній послідовності:

Почнемо з підготовки поверхні:

1. Очищення.

Перед фарбуванням необхідно провести всі підготовчі роботи: стелю спочатку необхідно «розмити», очистити від бруду, пилу і старого обробного матеріалу (якщо стеля була раніше забарвлена), висушити.

2. Ґрунтування.

Коли всі роботи по очищенню закінчені та поверхня висохла, можна приступати до етапу ґрунтування. Що дає нам даний етап ? Ґрунтування поверхні зміцнює «рихлу» поверхню,  покращує зчеплення з основою і подальшим обробним матеріалом. В цьому випадку добре використовувати ґрунтовку глибокого проникнення «Superbase» ТМ «Farbex», вона створить ефективний захист від грибка і цвілі, зміцнить та максимально вирівняє всмоктувальну здатність поверхні. Якщо площа велика можна використовувати ґрунтовку-концентрат глибокого проникнення «Superbase 1:4» ТМ «Farbex», яка розбавляється чистою водою в співвідношенні: 1 частина ґрунтовки до 4 частин води.

3. Шпаклювання.

Якщо на поверхні є нерівності та дефекти, то їх необхідно усунути за допомогою шпаклівки. Шпаклівка наноситься в 1-2 шари залежно від стану поверхні. Після повного висихання шпаклівки, поверхню рекомендується зашліфувати і видалити пил від шліфування.

4. Ґрунтування.

Повторна ґрунтовка проводиться з метою поліпшення зчеплення (адгезії) з подальшим лакофарбовим матеріалом. Для цього знову використовуємо ґрунтовку глибокого проникнення «Superbase» ТМ «Farbex» або ґрунтовку-концентрат глибокого проникнення «Superbase 1:4» ТМ «Farbex».

Фарбування

1. Вибір фарби.

Для здобуття найкращого результату важливо правильно обрати фарбу залежно від призначення приміщення. Якщо Ви збираєтеся фарбувати стелю на кухні або у ванні, краще всього використовувати фарби, які витримують постійну вологість і, зрозуміло, стійкість до миття. Для такої роботи підійде фарба для вологих приміщень «Wet rooms» ТМ «Farbex», яка володіє високою паропроникністю, містить спеціальні добавки, що забезпечують надійний захист поверхні від цвілі та грибку.

Якщо ж Ви вирішили пофарбувати стелю в вітальній  кімнаті, коридорі або будь-якому іншому приміщенні, для додання Вашим стелям ідеальної  білизни спробуйте інтер’єру фарбу для стін і стель білосніжну «Brilliat White» ТМ «Farbex».

За бажання Ви можете заколорувати фарбу в будь-який колір, як машинним способом, так і ручним, що дуже зручно навіть в домашніх умовах.

2. Послідовність при фарбуванні та інструмент.

Спочатку пофарбуйте важкодоступні місця кутовим валиком або пензликом.  Фарбування стелі починайте з боку вікна по напряму падіння світла. Фарбування проводимо смугами приблизно в 3 валики шириною.Фарбування стелі здійснюють за допомогою валика з довгим ворсом, використовуючи велику кількість фарби. Завдяки цьому пофарбована поверхня не висихає надто швидко. Для фарбування стелі рекомендується застосовувати валик з подовжувачем. Таким чином роботу можна виконувати без драбини, стоячи на підлозі.

Дотримання всіх корисних рекомендацій допоможе Вам самостійно і швидко пофарбувати стелю вашої кімнати,  і ви зможете з  задоволенням насолоджуватися ідеально красивою стелею.

Більше інформації та технологію нанесення дивіться в нашому відеоролику:

 


18.02.2019