Wall paint

Choosing the right paint for the walls can significantly affect the mood and atmosphere of the room. Color can create a calm or energetic atmosphere, visually increase or decrease a space, and also affect our emotions and mood. When choosing a paint, you should also take into account the duration of the coating and its protective properties, since the duration of the preservation of the fresh appearance of the walls depends on this.

Tips

Як обрати фарбу для дитячої кімнати

У міру того як діти ростуть і їх смаки змінюються, кімната вашої дитини буде розвиватися разом з ними. Перш за все, важливо відобразити особистість та захоплення дітей, створити простір, у якому буде зручно, безпечно та затишно. Найпростішим способом освіжити інтер’єр …

Як наносити латексну фарбу

Латексні фарби швидко завоювали популярність на ринку інтер’єрних фарб. А все тому, що вони зручні у нанесені і мають ряд унікальних властивостей. Як же наносити латексну фарбу, які для цього потрібні інструменти, та які головні переваги латексної фарби – читайте …

Гумова фарба для стін

Поява гумової фарби докорінно змінила сприйняття споживачів про властивості і застосування фарби. Вона за короткий час завоювала любов споживачів своєю універсальністю і характеристиками. І хоч гумова фарба підходить для різних типів поверхні, у цій статті пропонуємо детальніше розглянути, чому варто …

Як самостійно пофарбувати стіни?

Новий колір стін може кардинально змінити настрій кімнати і загальну атмосферу інтер’єру. В цій статті ви дізнаєтесь як пофарбувати стіни самостійно, щоб оновити загальний вигляд будь-якого приміщення. Підготовка стін Фарбувати шпалери можна лише ті, які мають позначку «під фарбування». У …

Підготовка стін перед фарбуванням

Фарбування стін – простий і ефективний спосіб оновити дизайн інтер’єру або зробити повне перевтілення кімнати. Розглянемо ряд кроків, які допоможуть якісно підготувати стіни перед фарбуванням: Перший етап – облаштування приміщення. На цьому етапі завдання – максимально звільнити кімнату від меблів …

Frequently asked Questions

Грунтовка перед нанесенням фарби допомагає покращити адгезію фарби до поверхні, забезпечує кращу покривність та довговічність фарбового шару.

Частота фарбування стін залежить від багатьох факторів, таких як якість фарби, стан поверхні, інтенсивність використання приміщення та особисті вподобання.

Фарбування стін взимку можливе, але необхідно враховувати температурні умови та вентиляцію приміщення. Зберігайте оптимальну температуру для сушіння фарби та дотримуйтеся вказівок на етикетці.

Для фарбування стін у ванній кімнаті рекомендується використовувати вологостійкі фарби, які забезпечують захист від вологи та утворення плісняви.

Приходячи в магазин за фарбою для стін, обов’язково необхідно звертати увагу на декілька критеріїв:

 • стійкість до миття;
 • покривна здатність.

Ці два показники є ключовими при купівлі фарби для стін.
У магазині ви можете придбати фарбу для стін декількох видів:

 • акрилову;
 • латексну.

Ці фарби володіють відмінними характеристиками, не мають різкого запаху, швидко висихають та колоруються у багато кольорів за каталогом NCS. Але між ними є невелика різниця.
Акрилова фарба для стін здатна витримати декілька тисяч циклів миття і не змінить своїх експлуатаційних характеристик і зовнішнього вигляду. Клас стійкості фарби до миття визначається кількістю циклів, які вимірюються у лабораторії спеціальним приладом, який називається «Тестер до мокрого стирання». Стіну, пофарбовану акриловою фарбою, рекомендується мити м’якою губкою і не агресивними миючими засобами.

Латексна фарба – витримує миття агресивними миючими засобами. Її частіше всього використовують для фарбування стін у медичних закладах, школах, громадських будівлях та інших приміщеннях. Останнім часом латексні фарби стали частіше використовувати для фарбування стін та стель у житлових будинках та квартирах. Для очищення забруднень з латексної фарби можна використовувати не тільки м’які губки, але й щітки середньої жорсткості.

Покриваюча здатність залежить від кількості пігменту, доданого у фарбу. Дорогі латексні фарби мають у складі більше пігменту, саме тому вони краще покривають стіну та перекривають попередній колір. Фарба для стін економ сегменту, має меншу кількість пігменту, тому її для фарбування стіни знадобиться більше.

Обов’язково при виборі фарби необхідно звертати увагу на клас стійкості до миття.

Всього існує 5 класів:

 • 1 клас, означає, що фарба стійка до інтенсивного багаторазового миття.
 • 2 клас – фарба стійка до багаторазового миття.
 • 3 клас вказує на стійкість до миття. Фарба витримує легке миття м’якою губкою.
 • 4 клас – фарба стійка до вологого очищення.
 • 5 клас вказує на стійкість до сухого очищення.

На поверхню, яка буде часто піддаватись забрудненням, краще всього наносити фарбу 1 класу. Після частого миття, покриття на стіні, збережеться і вам не потрібно перефарбовувати кожного разу поверхню.

Ці головні критерії допоможуть вам правильно вибрати фарбу для стін.

Із нашого асортименту фарб, ви можете вибрати якісну латексну фарбу для стін:

 • матова латексна фарба Silk Touch 3 Maxima
 • шовковисто-матова латексна фарба Silk Touch 7 Maxima
 • напівматова латексна фарба Silk Touch 20 Maxima
 • напівглянцева латексна фарба Silk Touch 40 Maxima
 • латексна фарба «Mattlatex» Farbex

Високоякісні латексні фарби допоможуть зберегти чистоту стін на довго і ваш інтер’єр буде виглядати шикарно.

Якісна фарба для стін – це один крок до інтер’єру вашої мрії. Подбайте про довговічний ремонт із самого початку.